top of page

ishan13 群組

公開·41 位會員

[[tv tiešraide@@]] Latvija Džordžija tiešraide 5 augusts 2023


Alianse būs gatava rīkoties jau pirms pirmā brīža. Kariņš atzīmēja, ka līdzīgi rīkojas arī Latvija izveidojot valsts aizsardzības dienestu, kas būtiski palielinās apmācīto un ekipēto karavīru skaitu, tai skaitā arī rezervistus. Tas nozīmē, ka arī Latvija būs spējīga daudz nopietnākā veidā atbildēt uz jebkuru agresiju. Ministru prezidents klāstīja, ka Latvija kopā ar Igauniju iegādājas gaisa aizsardzības un krasta aizsardzības sistēmas, kā arī raķešu artilēriju. Tās ir trīs lielas sistēmas ar jaunām kaujas spējām, kas līdz šim Latvijai nav bijušas. Rezultātā Latvijā būs droši, jo būsim labāk sagatavoti, apgalvoja premjers.
Katru mēnesi platformā tiks ievietots vismaz viens pilns operas videoieraksts, kas būs titrēts sešās valodās – angļu, franču, vācu, itāliešu, poļu un spāņu. Katrs ieraksts būs brīvi skatāms visā pasaulē sešus mēnešus no ievietošanas dienas. Latvijas Nacionālā opera projektā piedāvās Artura Maskata operas "Valentīna" ierakstu. "Operas platforma" Eiropas operas dienā tiks atklāta ar Džuzepes Verdi operas "Traviata" tiešraidi no Madrides "Teatro Real" (tiešraides sākums – 8. maijā plkst. 21. :00 pēc Latvijas laika). Maija programmā iekļauts arī Karaliskās Koventgārdena operas iestudējums "Karalis Rodžers", Somijas Nacionālās operas iestudējums "Kullervo" un Latvijas Nacionālās operas iestudējums – Artura Maskata opera "Valentīna", kuras ierakstu "Operas platformā" piedāvās noskatīties no 30. maija.


Šī daudznacionālā sadarbība paver jaunas perspektīvas operas pieejamībai Eiropā un ārpus tās. Latvijas Nacionālās operas dalību "Operas platformā" atbalsta arī Latvijas Republikas Kultūras ministrija. Pirmā pusgada programma 8. maijs – "Operas platformas" atklāšana. Tiešraide no Madrides "Teatro Real" – Džuzepes Verdi opera "Traviata".


Darbību sāk unikāls Eiropas digitālais projekts – interneta vietne "Operas platforma"Starptautiskajā operas dienā, 8. maijā, darbību sāks unikāls Eiropas digitālais projekts – interneta vietne "Operas platforma" –, kas ikvienam interesentam dos iespēju noskatīties izrāžu tiešraides un ierakstus, fragmentus, intervijas, informē LNO sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile. "Operas platforma" būs pieejama trīs valodās – angļu, franču un vācu. Tajā būs plašs saturs – izrāžu un izrāžu fragmentu ieraksti, anotācijas, intervijas ar māksliniekiem un dokumentāli aizkulišu sižeti. Eiropas opernami ikvienu aicina atklāt to arhīvus un iepazīt pašreizējos iestudējumus. Platformas mērķis ir piesaistīt gan operas žanra cienītājus, gan tos, kuri ar šo mākslu saskarsies pirmoreiz.


Tagad Latvijai būs droši piegādes ceļi arī konfliktsituācijā, jo Baltijas jūra faktiski kļūs par NATO jūru. Kariņa ieskatā, tas Latvijai nāk par labu drošības aspektā. Kariņš atzīmēja, ka šodien NATO samitā Viļņā tiks apstiprināti sagatavotie NATO aizsardzības plāni, kas nozīmē, ka NATO aizstāvēs katru alianses teritorijas kvadrātcentimetru jau no pirmā brīža. Ministru prezidents uzsvēra, ka aizsardzības plāni nodrošina visu komandķēdi Austrumu flangā, tai skaitā arī Baltijas valstīs. Premjers uzsvēra, ka Latvija virzās uz brigādes kaujas spējām. Pirmdien, 10. jūlijā, Kanāda apņēmās piešķirt no sava budžeta konkrētu naudas summu. Kanāda plāno dubultot savas kaujas spējas. Arī Itālijas premjerministre Džordžija Meloni norādījusi, ka itāļi būtiski palielinās savu līdzdalību.


Šodien Latvija, Igaunija un Lietuva NATO samita laikā parakstīs sadarbības deklarāciju par gaisa telpu. Kariņš uzsvēra, ka gaisa telpas aizsardzība ir vitāli svarīga, ņemot vērā to, kas notiek Ukrainā, kur Krievija uzbrūk civilobjektiem, dzīvojamām ēkām, slimnīcām, bērnudārziem un skolām. Tas nozīmē, ka visai gaisa telpai ir jābūt aizsargātai. "Arī no Latvijas var ļoti labi redzēt, kas notiek gaisā. Mums ir sabiedroto palīdzība un spējas, kas raķeti varētu notriekt. Tagad mēs paši iegādāsimies vidējā rādiusa pretgaisa aizsardzības sistēmu.


ASV golfa spēles laikā kokā iesper zibens. Cietuši seši cilvēki


Diriģents Renato Palumbo, režisors Deivids Makvikārs, Lomās – Ermonela Jaho, Frančesko Demuro un Huans Hesus Rodrigezs. 16. maijs – tiešraide no Karaliskās Koventgārdena operas – Karola Šimanovska opera "Karalis Rodžers". Diriģents Antonio Papano, režisors Kaspars Holtens. Lomās – Mariušs Kveceņs, Džordžija Džarmana, Saimirs Pirgu. 23. maijs – Somijas Nacionālās operas iestudējums – Jana Sibeliusa opera "Kullervo". Diriģents Juka-Peka Saraste, režisors Tero Sārinens. 30. maijs – Latvijas Nacionālās operas iestudējums – Artura Maskata opera "Valentīna".


Laksas “Famila” Eirolīgas izbraukuma spēlē piekāpjas


Pārbaudīt - lvvignette.eu


Diriģents Modests Pitrens, režisors Viesturs Kairišs. 7. jūnijs – tiešraide no Vīnes Valsts operas – Riharda Vāgnera opera "Dievu mijkrēslis". Diriģents sers Saimons Retls, režisors Svens Eriks Behtolfs. Lomās Evelīna Herlicius, Stīvens Gulds, Falks Strukmans, Boazs Daniels, Karolīna Venborna. 8. jūlijs – tiešraide no Eksanprovansas festivāla – Volfganga Amadeja Mocarta opera "Bēgšana no seraja". Diriģents Žeremijs Rorers, režisors Martins Kušejs. Lomās Džeina Arčibalda, Reičela Gilmora, Daniels Bēle, Davids Portillo, Alberts Pesendorfers un Tobiass Moreti. Augusts – fokusā festivāli, kas veltīti konkrētu komponistu daiļradei, tostarp pārraides no Rosīni operas festivāla Pezāro un Britena Aldeburgas festivāla. Septembris – fokusā Norvēģija: operas jaunie apvāršņi. Norvēģijas operas un baleta iestudējums – Džakomo Pučīni opera "Bohēma".


Provizoriskie rezultāti: Baidens apsteidz Trampu Džordžijā un


Provizoriskie rezultāti: Baidens apsteidz Trampu Džordžijā un PensilvānijāTie vēsta, ka Baidens izvirzījies vadībā ar nedaudz vairāk kā 900 balsīm. Džordžijā jau saskaitīti 99% nodoto biļetenu. Pensilvānijā Baidens izvirzījies vadībā ar vairāk nekā 5000 balsīm, liecina jaunākie balsu skaitīšanas rezultāti. Saskaņā ar rezultātiem, kas iegūti pēc 95% biļetenu saskaitīšanas, Baidens Pensilvānijā ieguvis 3 295 304 jeb 49, 4% balsu, kamēr par Trampu balsojuši 3 289 717 jeb 49, 3% vēlētāju. ASV piektdien turpinās prezidenta vēlēšanu balsu skaitīšana, un vēlēšanu iznākums ir atkarīgs no rezultātiem vairākos tā dēvētajos izšķirīgajos štatos, kuros pagaidām nav droši prognozējama ne Baidena, ne Trampa uzvara.


Kariņš sacīja, ka Latvijā ieradīsies kontingents ar tankiem "Leopard" no Kanādas, kas nozīmē savlaicīgu ekipējuma nogādāšanu. Pēc premjera paustā, tas stiprina Latvijas pozīcijas un tas ir labs signāls ne tikai Latvijas sabiedrībai, bet arī potenciālajiem investoriem, ka Latvija paliks un būs droša. Tāpat tas ir skaidrs signāls Krievijai, ka NATO "savelkas dūrē", iegulda, uzlabo un papildina savas spējas, kā reakciju uz to, ko Krievija dara Ukrainā. "NATO nesabīstas, neatkāpjas un nesāk jukt kopā. Tāpat alianse nestrīdas. Notiek pilnīgi pretējs process, un tas ir ļoti nozīmīgi arī Latvijai, " pauda Kariņš. Plānots, ka NATO ievērojami palielinās ātrās reaģēšanas spēkus no 40 000 līdz 300 000 karavīriem. Ministru prezidents skaidroja, ka NATO ir plāni, kā rīkoties apdraudējuma gadījumā.


Laksas “Famila” Eirolīgas izbraukuma spēlē piekāpjas “Fenerbahce”Saņem paziņojumu par svarīgākajām ziņām, līdzko tās ir publicētas tv3. lv! Pieteikties Latvijas basketboliste Kitija Laksa sestdien Stambulā guva 11 punktus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēlē, viņas Skio “Famila” komandai ar 65:82 piekāpjoties “Fenerbahce”. 2022. gada 19. februārī 18:46 Pēc katastrofālā sākuma viešņas atspēlējās, četras minūtes un 20 sekundes pirms trešās ceturtdaļas beigām pēc Džordžijas Sotanas divpunktu metiena vienīgo reizi spēlē izvirzoties vadībā ar 46:45. Tomēr, pēc 52:51 savā labā mājinieces atbildēja ar vēl vienu izrāvienu (15:0), ko viešņas vairs nespēja neitralizēt. Laksa spēlēja 22 minūtes un 49 sekundes, grozā raidot vienu no četriem divpunktu metieniem un divus no sešiem tālmetieniem, kā arī visus trīs soda metienus.


(TV TIEŠRAIDE###) Amerikas Savienotās Valstis Latvija skatīt


Tiešraidē no Dzintaru koncertzāles būs skatāms koncerts Dzimuši Latvijā. Latviešu džeza melodijas"Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm" – tā dēvē šo koncertprogrammu mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas), Artjoms Sarvi (klavieres) – uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un tagad vēlas veldzēties latviskajā. Vienlaikus šī programma ir atgādinājums par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais. Radošā komanda latvietības kodu meklējusi dzejā – gan klasiķu darbos, gan mūsdienu autoru vārsmās. Līdzās Aspazijas, Ojāra Vācieša un Imanta Ziedoņa dzejoļiem piedzimšanu mūzikā piedzīvo Madaras Gruntmanes, Pētera Draguna, Māra Salēja un citu jauno autoru teksti. Skaņās ietērpts arī Kārļa Vērdiņa dzejolis Nāc pie manis (Come to Me), kuru eksperti ierindojuši piecdesmit pēdējo gadu labāko mīlas dzejoļu sarakstā...


Kameru katalogs - Dabasdati.lv Forums


關於

歡迎光臨群組!您可以和其他會員連線,取得更新並分享影片。

會員

 • 13
 • jan pakhi
  jan pakhi
 • Black Adam
  Black Adam
 • Devit Lee
  Devit Lee
 • nahid iqbal
  nahid iqbal
bottom of page